Tarçınlı Süt Diyeti ile Nasıl Zayıflanır?

Tarçınlı Süt Diyeti ile Nasıl Zayıflanır?

Kısa sürede zayıflamak ve rejim yaparken sıkıntı çekmemek herkesin ortak isteği ancak bu isteği gerçekleştirmek çoğu zaman mümkün olmuyor. Tarçınlı Süt kürü ile 1 ay gibi kısa bir sürede 4 kilo zayıflamak mümkün.

Tarçın hoş tadı ve şeker yerine kullanılmasıyla mutfaklarda yer etmiş bir baharattır. Özellikle soğuk kış aylarında ve hatta kar yağarken bozacıya gidilir, boza alınır üzerine sıcak leblebiler eklendikten sonra tarçınla üzeri kaplanır ve afiyetle tüketilir. Bozada olduğu gibi sütle birleştiğinde de harika bir lezzet veren tarçın hem saplıklı hem de lezzetli bir baharattır. Hem süt hem tarçın besin değerleri yüksek ve şifalıdırlar birleştiklerinde hücrelerin yenilenmesine yardımcı olurlar.

TARÇINLI SÜT KİLO VERDİRİR Mİ?

Tarçınlı süt kilo verdirir mi diye bir soru sorulduğunda cevap kesinlikle evettir ama nasıl verdirdiği konusu çoğu kişi tarafından bilinmez. Protein bakımından güçlü olan bu ikili metabolizmanın harekete geçer hızlanmasını sağlar ve metabolizma hızlanması da yağ yakımını arttırır sonuç olarak yağ yakımı sağlanır. Bu leziz karışımın bir diğer faydası ise dönem dönem artabilen tatlı ihtiyacını(tatlı krizleri) kesebiliyor olmasıdır. Mesela yatmadan önce içilen tarçınlı süt metbolizmanızın uyku halinde bile daha hızlı çalışmasını sağlayacak ve zayıflamanıza yardımcı olacaktır.

Tarçınlı Süt

SÜT İÇMEK ZAYIFLATIR MI? HABERİ İÇİN TIKLAYIN

Tarçınlı Süt Nasıl Yapılır?

Tarçınlı Süt yapımı çok kolaydır; mümkünse yağsız veya en fazla az yağlı 1 bardak sütümüze 1 tatlı kaşığı kadar tarçını koyup karıştırıyoruz. Günde 2 defa birincisini öğle yemeği ile akşam yemeği arasınd acıkınca diğerini ise yatmadan önce içiyoruz. Günde 2 defa bu şekilde 1 ay boyunca tükettiğimizde bünyenize bağlı olmakla beraber ayda 4 kilo verebilirsiniz.

Tarçınlı Süt Diyeti

TARÇIN KİLO VERMEYE NASIL YARDIMCI OLUR?

  • Güzel tadıyla sağlıklı bir şekilde kilo verilmesini sağlar
  • Sindirim sistemini harekete geçirir, metabolizmayı hızlandırır
  • Vücuttan ödem atılmasına, toksinlerin atılmasını sağlar
  • Direkt yağları hedef alara erimelerine neden olur
  • Hazmetme problemi yaşayanların sorunlarını hafifletir ve kilo kaybını hızlandırır
  • Özellikle yağların biriktiği bel ve göbek bölgesinin erimesinde faydalı olur.

İsterseniz Biberiye’nin faydaları yazımızı da okuyabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Facebookta bizi bulun
  • ÇOK OKUNAN
  • YORUM
2019-07-18 07:46:31