Hakkımızda

FaydaliTavsiyeler.com yayın hayatına 2019 Mart ayında başlamıştır.

Kuruluş amacımız insanlara faydası olabilecek bilgileri bir araya getirmektir. Bu bilgi kimi zaman bir haber kimi zaman bir yemek tarifi, kimi zaman bir diyet kürü, bir makyaj yöntemi belki bir tasarruf yöntemi v.b bilgi olabilir. Hedefimiz sağlıklı, doğru, güncel bilgileri sitemizin siz saygıdeğer ziyaretçilerine ulaştırmaktır.

Yeni bir web sitesi olmamız vesilesi ile rakiplerimizin çok olduğunu, müthiş bir rekabetin içerisine girdiğimizin farkındayız ve buna hazırız. Yalan, yanlış olması mümkün veya sağlığınıza zarar verebilecek bilgileri paylaşmayacağız ve siteyi yazı yağmuruna tutmayacağız. İnce eleyip sık dokuyacağız. Bazı günler 1 yazı bazı günler 5 yazı yazacağız ama hep yazacağız ve yorulmayacağız faydalı içerikler sunmak için elimizden geleni yapacağız. Hedefimiz geniş bir okur kitlesine kavuşmak ve takip edilmiyor olsak bile bilinmek.

Bizimle iletişime geçmek için bilgi@faydalitavsiyeler.com; Şikayetleriniz için sikayet@faydalitavsiyeler.com adreslerine mail atabilirsiniz. Maillerinize 2 iş günü içerisinde cevap verilmeye çalışılacaktır.

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
2019-07-18 07:46:31