Diş Ağrısına Pratik Çözüm

Diş Ağrısına Pratik Çözüm

Diş ağrısını çeken bilir gerçekten insanı hayattan soğutan ağrılardan biridir. Umarız ağrı çekmezsiniz ama eğer çekerseniz diş ağrınızı diş doktoruna gidene kadar azaltmak için pratik bir çözüm sunacağız sizlere.

Dişinizdeki ağrıyı azaltmak için hemen her evde olan Karanfil ve Zeytinyağını kullanabilirsiniz. Yapmanız gereken ise oldukça basit 3-5 tane karanfil ile 2 çay kaşığı zeytinyağını havan veya uygun bir yere koyuyor ve karanfilleri eziyoruz. Karanfiller ezildikten sonra pamuk veya benzeri bir malzeme ile bu karanfill yağı ağrı olan bölgeye sürüyoruz. Bu yağ sinirleri rahatlatacak ve ağrıyı azaltacaktır. Ağrıyan bölgede bir hissizlik ve tat alma kaybı yaşanabilir.

Diş Ağrısı
Diş Ağrısı

Unutmayın ki bu organik diş ağrısı çözümü sadece mevcut ağrı daha az hissedilmesini sağlayacaktır. Size gerçek çözümü ancak bir diş doktoru verebilir bu nedenle diş doktorunu ziyaret ediniz.

Diş Doktoru
Diş Doktoru

Diş ağrısı yaşamak istemiyorsanız dişlerinize ve diş etlerinize iyi bakın düzenli olarak fırçalayın ve yine senede en az 1 sefer diş taşı temizliği yaptırın yazının başında da dediğimiz gibi diş ağrısı başka ağrılara pek benzemez.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Facebookta bizi bulun
  • ÇOK OKUNAN
  • YORUM
2019-07-18 07:46:31